Masáže pro děti
Masáže dětí
Dětské masáže
Masáže doma
Zdravotní masáže pro děti
mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518

Masáže Lochkov

Dopřejte příjemné relaxační masáže, uvolňující sportovní masáže, či efektivní zdravotní masáže pro děti přímo u Vás doma!

Jmenuji se Petr Vopálka, jsem masér pro zdravotnická zařízení a terapeut. Jsem přesvědčen, že nabízené službyMasáže Lochkov poskytuji tím nejkomfortnějším způsobem, tedy přímo u Vás doma, což má řadu výhod.

Výhoda pro rodiče

 • šetřím váš čas
 • nemusíte s dětmi zbytečně nikam cestovat
 • časově se Vám snažím maximálně vyjít vstříc
 • rád poradím i se zdravotním, či kompenzačním cvičením
 • masáže poskytuji i ve večerních hodinách, např. po tréninku
 • masáž si můžete dopřát i Vy

Výhoda pro dítě

 • masáž si užije v prostředí, které je mu nejbližší
 • výběr z různých druhů masáží - relaxačních, sportovních, ale i zdravotních
 • výběr z různých druhů esencí
 • možnost využití i Bowenovy techniky!!!
 • efektivně pomohu i v řadě zdravotních problémů (bolesti pohybového aparátu, růstové bolesti, špatné držení těla, migrény, astma, ale i mnoho dalšího...)

Zaujala Vás tato varianta? Neváhejte a objednejte si Masáže Lochkov!

Těším se na Vás

Zdravotní masér terapeut

Masér Petr Vopálka

Reference

Dětské relaxační masáže

Zdravíme Vás,
chtěli bychom Vám poděkovat za Vaše služby, kterých jsme nedávno využili. Vaše návštěva nás moc potěšila. Dcera má velmi ráda relaxační masáže. Na Vašich stránkách jsme našli, že poskytujete i relaxační dětské masáže. Velmi nás tedy potěšilo, že jsme mohli využít Vašich služeb. Relaxační masáž se jí moc líbila. Dcera se po masáži cítila skvěle - odpočatá a uvolněná.
Těšíme se na příště, Standa + Anna

Reference

Sportovní masáže pro děti

Zdravím Vás Petře,
ráda bych Vám poděkovala za Vaše masáže pro děti. Dcera se věnuje závodně tancování a často má hodně náročné tréninky. Na internetu jsem hledala nějaké vhodné masáže a zjistila jsem, že poskytujete i masáže pro děti. Velmi mne tedy potěšilo, že jsem mohla využít Vašich služeb. Sportovní masáž od Vás byla moc příjemná. Dcera se po ní cítila skvěle - odpočatá a uvolněná.
Děkuji, Hanka

Zdravotní masáže pro děti

Přeji hezký den,
chtěla bych poděkovat za dětskou masáž. Vaše návštěva nás moc potěšila. Dcera se synem si stěžovaly na bolesti pat. Na internetu jsem našla, že poskytujete i masáže pro děti. Velmi mne tedy potěšilo, že jsem mohla využít Vašich služeb. Zdravotní masáže byly velmi intensivní a zároveň uvolňující. Děti se po nich cítily skvěle!
S pozdravem, Erika

Bowenova technika pro děti

Zdravíme Vás pane Vopálka,
děkujeme za Vaše služby, kterých jsme nedávno využili. Syn si asi před týdnem začal stěžovat na časté bolesti a křeče v lýtku. Na internetu jsme hledali nějaké vhodné masáže a zjistili jsme, že poskytujete i zdravotní masáže doma pro děti. Zaujaly nás především Vaše bohaté zkušenosti. Rozhodli jsme se, že to vyzkoušíme a opravdu mému synovi pomohla. Bolesti rychle ustoupily a je mu opět dobře.
Moc děkujeme za rychlou pomoc, v případě potřeby se opět rádi ozveme, Adam + Lenka